ÖVRIGT / Diverse / Brickor 11108046
*
nr 1110 8046
Brickor
8 st, Teak
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 maj 2017
kl 18:00:21
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
5/5 23:50:53
1
100 kr
7/5 22:17:10
2
150 kr
8/5 14:34:33
3
250 kr
11/5 15:21:41
4
300 kr
18/5 12:30:18
5
Vinnande bud
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: brickor teak teakmöbler trä
-
4216 Ã…ngmaskin
Modell äldre. Längd: 30 cm, djup: 26 cm, höjd: 27 cm
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:50
-
4215 Ã…ngmaskin
Würtemberg, Tidigt 1900, tal, "GM Dynamo". Längd: ..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:34
-
4268 Dörrmattor
metall, 2 st, 35x60 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:44
-
4189 Hänglås
1600-tal, med nyckel. Längd: 20 cm
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:03
-
4197 Hänglås
2 st, antika, järn, med nyckel. Längd: 17-20 cm
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:04
-
4198 Hänglås
3 st, antika, med nycklar
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:10
*
Brickor
Läs mer om 50/60-tal
nr 1110 8046
Brickor
8 st, Teak
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 350 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 22 maj 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
5/5 23:50:53 | 1 | 100 kr |
7/5 22:17:10 | 2 | 150 kr |
8/5 14:34:33 | 3 | 250 kr |
11/5 15:21:41 | 4 | 300 kr |
18/5 12:30:18 | 5 | Vinnande bud |
- Tema
22 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: brickor teak teakmöbler trä
-
4216 Ã…ngmaskin
Modell äldre. Längd: 30 cm, djup: 26 cm, höjd: 27 cm
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:50 -
4215 Ã…ngmaskin
Würtemberg, Tidigt 1900, tal, "GM Dynamo". Längd: ..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:34 -
4268 Dörrmattor
metall, 2 st, 35x60 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:44
-
4189 Hänglås
1600-tal, med nyckel. Längd: 20 cm
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:03 -
4197 Hänglås
2 st, antika, järn, med nyckel. Längd: 17-20 cm
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:04 -
4198 Hänglås
3 st, antika, med nycklar
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:10